HOLOPATIA

HOLOPATIA

poniedziałek, 6 maja 2013

QUINT STICK - NOWOŚĆ NA RYNKU POLSKIM


Pracuj siedząc odprężony przed komputerem

Nasz najnowszy produkt - QUINT STICK  - powoduje, że podczas wykonywanej pracy z pomocą komputera czujesz się  zrelaksowany i swobodny.

QuintStick

QUINT STICK  dba o utrwalenie bioenergetycznej równowagi
z wypromieniowywanym przez komputer elektrosmogiem.

QUINT STICK emituje bowiem nieustannie aktywny sygnał modulujący niebezpieczne dla zdrowia promieniowanie elektromagnetyczne.

QUINT STICK  to produkt XXI wieku; jest skuteczny i wydajny.Widma substancji cyfrowych
 Jak to działa?
QUINT STICK  jest urządzeniem przenośnym typu Plug&Play; wygląda jak znany powszechnie pendrive (USB) i tak też posługujemy się nim w identyczny sposób. Jednak „życie wewnętrzne”  tego urządzenia, to już absolutna innowacja.

Rozwijająca się nieustannie, sprawdzona i udoskonalona przez nas technologia pozwala na miniaturyzowanie produkowanych przez naszą firmę urządzeń, dzięki czemu jesteśmy w stanie korzystać z całego zakresu substancji cyfrowych w celu uzyskania zrównoważonego bilansu energetycznego w organizmie zakłócanym stale przez negatywny elektromagnetyczny smog.

QUINT STICK jest urządzeniem, w którym przechowujemy sprawdzone przez nas receptury cyfrowe modulujące sygnały niszczącego zdrowie elektrosmogu, przy czym wzięliśmy pod uwagę wszystkie częstotliwości z WLAN/WiFi/Hotspot i LTE włącznie. Oczywiście bazujemy na naszym wieloletnim doświadczeniu zdobytym na polu modulowania rakotwórczych  sygnałów, czego dowodem są tak unikalne produkty jakQuint Film, Quint Chip i QuintBox.
QUINT STICK zawiera nową formułę cyfrowej receptury; stale emitowany słaby szum elektromagnetyczny (tak, jak to działa przypadku naszego urządzenia o nazwie QuintBox.
Ta innowacyjna metoda powoduje nakładanie się częstotliwości anty-elektrosmogowych na sygnał emitowany przez komputer. Aktywne promieniowanie pochodzące z urządzenia QUINT STICK jest silniejsze niż działanie pasywnego filmu (Quint Chip) - i nie jest ograniczone czasem.
To bardzo istotna informacja:

QUINT STICK jest urządzeniem aktywnym, a to oznacza, że emituje nieustannie sygnał modulujący e-smog. Ponadto, wpływ przechowywanego, cyfrowego źródła sygnału w tym urządzeniu nie zanika, jak w przypadku Quint Filmu.

QUINT STICK jest łatwy w obsłudze


Sposób posługiwania się tym urządzeniem jest dziecinnie prosty:
QUINT STICK należy umieścić w porcie komputera lub laptopa przeznaczonym dla USB . TO WSZYSTKO.

Nie ma potrzeby niczego włączać, programować lub konfigurować, bowiem jak długo komputer działa, tak długo QUINT STICK jest zasilany prądem i odtwarza nieustannie przechowywaną recepturę.
 QUINT STICK nadaje się także do routera (WLAN/WiFi)

Pytania klientów i odpowiedzi:

 Jaki jest zasięg w metrach działania Quint Stick?
 QuintStick moduluje i oddziałuje na otoczenie PC/laptopa ok 0,6 do 1 m.

Czy po włożeniu go np. w port USB pracującego komputera stacjonarnego czy laptopa, swoim działaniem moduluje on prócz tego co emituje ten komputer lub laptop jednocześnie także sygnały innych urządzeń wytwarzających w tym czasie inne szkodliwe sygnały elektromagnetyczne, np. sygnał WiFi pracującego w tym samym czasie routera znajdującego się w tym samym pomieszczeniu ale zainstalowanego w odległości kilku metrów?
- Tak.

Czy urządzenie to po włożeniu go do portu USB urządzenia emitującego jeden rodzaj szkodliwego sygnału moduluje jedynie tylko ten jeden rodzaj sygnału a inne rodzaje szkodliwych sygnałów nie są już modulowane?

Nie. QuintStick przechowuje uniwersalny E-smog-Program, który transmituje używając jako fali nośnej 
promieniowania PC albo laptopa.
Jakie sygnały smogu elektromagnetycznego wysyłane sa przez komputer - nie ma znaczenia. To znaczy, że QuintStick wysyła stale ten sam program, niezależnie od komputera.


Czy urządzenie to po jego włączeniu rozpoznaje i moduluje w tym samym czasie także inne szkodliwe sygnały znajdujące się w jego zasięgu działania, oczywiście w zakresie zapisanych w nim cyfrowych receptur?

Patrz odpowiedź powyżej. QuintStick nie "rozpoznaje" żadnych szkodliwych sygnałów; stale wysyła ten sam pozytywny program.


Ta informacja jest szczególnie interesująca dla ludzi, którzy chorują z powodu szkodliwych impulsów pochodzących z routera (trasownika). Jeśli posiadasz Access Point Router z gniazdem dostępu dla USB, to i tu  możesz użyć QUINT STICK. Tym prostym sposobem został "stłumiony" nie tylko Twój własny router, ale także routery sąsiadów.

QUINT STICK nie odekranowuje fal elektromagnetycznych, lecz moduluje je.

Roman NACHT & Agnieszka ŻYŁKA
Autoryzowani partnerzy firmy QuintSysteme GmbH

Tel.: (+48) 537 46 36 76  albo: 609 851 970

WAŻNA INFORMACJA:

Quint System jest formą terapii bazującej na przesyłaniu biofizycznej informacji,
a tym samym należy do dziedziny medycyny energetycznej/komplementarnej, która uznaje „choroby”  narządów jako zaburzenia powstałe w układzie regulacji nadrzędnej. 
Metoda ta była testowana na przestrzeni lat z wielkim powodzeniem w Instytucie Biofotoniki kierowanym przez światowej sławy profesora  Fritza-Alberta Popp'a, który przyczynił się do zrozumienia jej zasadniczych elementów. Założenia biofotoniki jak i medycyny holopatycznej, której twórcą jest doktor nauk med. Christian Steiner, wykraczają daleko poza obecnie ogólnie przyjęty i uznawany za jedynie prawdziwy stan wiedzy.

9 komentarzy:

 1. Panie Romanie gdzie można kupić te urządzenie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za zainteresowanie rozwiązaniami holopatycznymi i urządzeniami austriackiej firmy QuintSysteme, którą reprezentuje także w Polsce.
  Procedura zakupu przebiega następująco:
  - Pan wysyła do mnie maila na adres roman.nacht@gmail.com
  z zapytaniem ofertowym o urządzenia, które Pana interesują;
  - z firmy AIG reprezentującej w Polsce producenta otrzyma Pan cennik
  oraz fakturę pro forma;
  - jeżeli zdecyduje się Pan na zakup i wpłaci podaną kwotę
  - w kilka dni roboczych otrzyma Pan przesyłkę na wskazany przez Pana
  adres.
  Z serdecznymi pozdrowieniami,
  Roman Nacht

  OdpowiedzUsuń
 3. w jakiej cenie jest quint plug?

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszelkie dodatkowe informacje są udzielane drogą e-mail: roman.nacht@gmail.com :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dlaczego cena jest taką tajemnicą. Jeżeli jest tak dobry produkt i rzeczywiście ma takie dzialanie jak państwo opisujecie, to dlaczego az tyle działań zeby poznac cenę tych urządzeń? Przeciez nawet w mejlu można od razu podac cene tych urządzeń??

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam😊
  Jaka jesr cena tego urzadzenia i tego z filmu o holonopatii?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszelkie dodatkowe informacje są udzielane drogą e-mail: roman.nacht@gmail.com :)

   Usuń