HOLOPATIA

HOLOPATIA

poniedziałek, 29 kwietnia 2013

QUINT-DRINK - PIJ ENERGIĘ

-  PIJ  WODĘ  INFORMOWANĄ 
Firma QuintSysteme wyprodukowała aparat
programujący energetycznie wodę;
urządzenie poddane zostało specyficznym testom
w Międzynarodowym Instytucie Badań Kompatybilności Elektromagnetycznej…
… i faktycznie!
Tak „poinformowana” woda staje się środkiem leczniczym
i odtruwającym organizm, a nawet moduluje negatywne fale elektromagnetyczne!Urządzenie to oferuje pięć cyfrowo zapisanych receptur dziennych do natychmiastowego użytku. Ponad to, można wczytać w komputer Quint-Drink programy indywidualne korzystając z inteligentnych kart chipowych firmy Quint-Systeme Ges.mbH.
Poniżej pięć receptur holopatycznych do dyspozycji:

1/ WODA ŹRÓDLANA  -  Są to pobrane wibracje świeżej, czystej wody wypływającej z górskiego źródła z austriackich Alp, gdzie energie kwarcu i plutonicznych skał nadają wodzie na powrót jej naturalną strukturę. Tak „poinformowana” woda ożywia i rewitalizuje.

2/ KONCENTRACJA  -  Zwiększa zdolność skupienia się na pracy umysłowej w szkole i w miejscu pracy. Zawiera informacje górskiej wody źródlanej oraz pewnych kamieni szlachetnych (m.in. lapis-lazuli, ametyst, kryształ górski itp.).

3/ AKTYWNOŚĆ/ENERGIA  -  Pobudza sprawność fizyczną konieczną do wykonania ciężkiej pracy, dodaje energii w sporcie i w rekreacji. Zawiera częstotliwości górskiej wody źródlanej, koloru pomarańczowego, NADH (Dinukleotyd nikotynoamidoadeninowy), adrenaliny, kofeiny i tauryny.

4/ RELAX  -  Ta recepta pomaga zredukować stres, harmonizuje i odpręża; zawiera częstotliwości górskiej wody źródlanej, koloru niebieskiego, L-tryptofanu i kawainy.

5/ SEN  -  Ten program ułatwia zaśnięcie i umożliwia głęboki, spokojny sen; zawiera informacje górskiej wody źródlanej, kolor niebieski, L-tryptofan, kawainę, receptory GABA i melatoninę.

6/ KARTA CHIPOWA  -  dla własnych receptur (!). Ten program zostaje automatycznie aktywowany natychmiast po włożeniu karty chipowej firmy QuintSysteme do czytnika komputera Quint-Drink.

https://www.youtube.com/watch?v=ej3kk-Q-7Z8 

*) HOLOPATIA NIE JEST DZIEDZINĄ ALTERNATYWNĄ,
     LECZ KOMPLEMENTARNĄ;
     NIE KONKURUJE,
     LECZ UZUPEŁNIA POSTĘPOWANIE AKADEMICKIE

Więcej informacji udzieli autoryzowany przedstawiciel i partner
Firmy QuintSysteme Ges.mbH – Roman NACHT

Tel.:     (+ 48) 537 46 36 76

4 komentarze:

 1. to jest na serio?
  czy to działa na tej samej zasadzie co tabletka z krzyżykiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. QuntDrink nie działa jak tabletka z krzyżykiem, ponieważ mówimy tu o planie energetycznym. Proszę zapoznać się z fizyką kwantową, pracami Burkharda Heima lub Masaru Emoto, to rozjaśni kwestię informowania wody.

   Usuń
 2. a jaka cena tego urzadzxenia ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak cena tego programatora i jak go kupić?

  OdpowiedzUsuń