HOLOPATIA

HOLOPATIA

poniedziałek, 29 kwietnia 2013

Rozwiązania holopatyczne (I) QUINT CHIP


POLA ELEKTROMAGNETYCZNE NISZCZĄ
NASZE MÓZGI I MÓZGI NASZYCH DZIECI

Roman Nacht
 

Problem pól elektromagnetycznych (EMF) jest już problemem społecznym. Gdziekolwiek płynie prąd elektryczny, niewidoczne fale elektromagnetyczne szkodzą wszystkim żywym organizmom na naszej planecie. Postęp techniczny doprowadził do sytuacji, w której pola elektromagnetyczne przenikają nasze sypialnie, szpitale, klasy w szkołach i w uczelniach, place zabaw…, a dzieje się tak dlatego, ponieważ żyjemy w bezprzewodowym świecie.

Szczególnie dzieci nie powinny posługiwać się telefonami komórkowymi.

Z technologii komórkowej oraz z telewizji korzystają od wczesnego dzieciństwa młode pokolenia. Szkoda, ponieważ dzieci rozwijając się wśród pól elektromagnetycznych są bardziej podatne na zagrożenia wywołane przez szkodliwe częstotliwości. Głównym problemem (oprócz anten satelitarnych, W-LAN itp.) stały się telefony komórkowe, których używają już kilkuletnie dzieci.

Opublikowany niedawno raport słynnego autora, profesora Uniwersytetu Yale, Johna Wargo badającego ryzyko środowiskowe oraz reakcje kół rządzących na ten rodzaj zagrożenia obrazuje, jak szkodliwe działanie wywierają pola elektromagnetyczne na dzieci. Przeprowadzone badania dowodzą, że z powodu rozwijających się narządów wewnętrznych, niższej gęstości kości czaszki, niskiej wagi ciała oraz mniej słabszej bariery w postaci ukrwienia mózgu, dzieci są wręcz bezbronne jeśli mowa o promieniowaniu telefonu komórkowego. Odnosi się to szczególnie do embrionów, bowiem
z przeprowadzonych badań jednoznacznie wynika, że promieniowanie mikrofalowe emitowane przez telefony komórkowe negatywnie wpływających na naturalny rozwój mózgu płodu.

Badania przeprowadzone przed czterema laty wykazały, że 54 procent dzieci urodzonych przez matki, które posługiwały się telefonem komórkowym podczas ciąży miały problemy behawioralne. Co więcej, liczba ta wzrosła aż do 80 procent, w wypadku, gdy dzieci często korzystały z telefonów komórkowych.


Mózg składa się z wody, cukrów i tłuszczów

Mikrofale emitowane przez telefony komórkowe oddziałują na te substancje wnikając do mózgu i wywołują w nim negatywne zmiany. Naukowcy greccy w trakcie przeprowadzanych ostatnio badań stwierdzili, że tak ważne partie mózgowe jak hipokamp, ​​móżdżek i płat czołowy odpowiedzialne za naturalny proces uczenia się, za pamięć i innych funkcji są niszczone pod wpływem promieniowania mikrofalowego, nawet jeśli chodzi o siłę promieniowania zgodną z normą ustaloną przez International Commission on Non-Ionizing Radiation Protection (Międzynarodowa Komisja ds. Ochrony Przed Niejonizującym Promieniowaniem).

Szczególnie 143 białka znajdujące się w mózgu wykazały negatywny wpływ promieniowania o częstotliwości radiowej.

Ponieważ całkowite odgraniczenie się od negatywnych wpływów elektromagnetycznych jest prawie niemożliwe, zrozumiałym jest, że należy tak szybko, jak tylko to możliwe przedsięwziąć odpowiednie kroki w celu uniknięcia stałego narażenia mózgu na promieniowanie pochodzące z telefonów komórkowych.
Po prostu: im rzadziej będziemy rozmawiać przez telefon komórkowy i przykładać go do ucha, tym mniej wystawieni będziemy na to niszczące promieniowanie. Już samo umieszczenie telefonu komórkowego zdala od ciała, zamiast stałego trzymania go w kieszeni spodni lub marynarki ogranicza siłę bezpośredniego napromieniowania. To bardzo proste rozwiązanie, a jednak zmniejsza nieco bezpośrednie zagrożenie. Szczególnie ważne jest zminimalizowanie tego napromieniowania jeśli mowa o dzieciach, ponieważ są one szczególnie wrażliwe.
 
Najnowszym rozwiązaniem w celu obronienia się przed negatywnym promieniowaniem elektromagnetycznym jest protektor produkowany przez austriacką firmę QUINTSYSTEME GmbH o nazwie Quint-Chip-Epsilon. Ten „wisiorek” jest odpowiedzią znanego austriackiego lekarza i twórcy medycyny holopatycznej (metoda quint), doktora Christiana Steinera na elektromagnetyczny stres; stan, w którym znaleźliśmy się dziś wszyscy.

Krótko: nasz energetyczny budżet jest mocno zachwiany, czego rezultatem są stany nerwowe, wyczerpanie psychiczne, zaburzenia snu, brak koncentracji itd.

Quint-Chip-Epsilon - nad skonstruowaniem którego pracowano ponad 10 lat - wspomaga siły witalne, tak że człowiekowi łatwiej jest pokonać napięcie spowodowane szkodliwym dla zdrowia wpływem promieniowania. Metoda ta bazuje na połączeniu zasad klasycznej akupunktury, homeopatii oraz najnowszych odkryć biofizyki z nowoczesną technologią. Chodzi tu o wzmocnienie układu krążenia energii w ciele, co zgodnie z zasadami medycyny naturalnej i energetycznej stanowi warunek dobrego samopoczucia i zdrowia.

Nie chodzi tu o teorie ezoteryczne, lecz o racjonalne stawienie czoła poważnemu problemowi, jakim jest życie z stresującym nas smogu elektromagnetycznym.Quint Chip Epsilon

Quint Chip Epsilon nie jest bynajmniej jeszcze jednym chipem lub magicznym wisiorkiem, który pokazał się na rynku, lecz jest produktem bioenergetycznej medycyny holopatycznej – medycyny XXI wieku, praktykowanej już od 1994 roku przez setki lekarzy, terapeutów i bioenergoterapeutów w krajach Europy Zachodniej, w Izraelu, a ostatnio także w Polsce.

Każdy człowiek jest unikalną istotą i dlatego każdy inaczej reaguje na czynniki zagrażające jego zdrowiu. Dlatego też jeden od razu czuje pozytywny wpływ Quint Chipu Epsilon, inny zaś dopiero po upływie jakiegoś czasu. Oczywiście nie jest produkt medyczny, lecz produkt wspomagający ludzki organizm, który nie dość że zatruty, atakowany jest przez promieniowanie elektromagnetyczne.
Negatywne efekty uboczne nie występują.

HOLOPATIA NIE JEST DZIEDZINĄ ALTERNATYWNĄ, LECZ KOMPLEMENTARNĄ;
NIE KONKURUJE,
LECZ UZUPEŁNIA POSTĘPOWANIE AKADEMICKIE

Więcej informacji na ten temat jak i zabiegi holopatyczne optymizujące poziom energetyczny, niwelujące działanie elektromagnetycznego smogu, uspokojenie zestresowanego układu nerwowego, wzmacnianie systemu odpornościowego, odtruwanie organizmu, usuwanie radionuklidów i metali ciężkich z uzupełniającymi terapię lekami ortomolekularnymi:
Roman NACHT, Holoterapeuta
Autoryzowany przedstawiciel firmy QuintSysteme GmbH
Tel.: (+48) 537 46 36 76

2 komentarze:

  1. gdzie można kupić taki wisiorek?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Wszelkie dodatkowe informacje są udzielane drogą e-mail: roman.nacht@gmail.com :)

      Usuń