HOLOPATIA

HOLOPATIA

poniedziałek, 22 sierpnia 2016

Problemy ze snem? Rozwiązanie holopatyczne - QuintBox S (SLEEPBOX)


QuintBox S
(SLEEPBOX)


Światowa innowacja 


Po prostu – wyśpij się zdrowo

(bo kto śpi – ten nie grzeszy)


Śpisz źle i nie wiesz dlaczego?

   - Jeśli lekarz nie może znaleźć przyczyny Twoich problemów ze snem, to mogą one być spowodowane zanieczyszczeniem środowiska szkodliwym promieniowaniem elektromagnetycznym zwanym elektrosmogiem.

- Badania naukowe wykazały, że zanieczyszczenie elektromagnetyczne - jak promieniowanie elektromagnetyczne urządzeń cyfrowych, takich jak routery WLAN, telefony komórkowe czy przenośne nadajniki radiowe - może zakłócić równowagę hormonalną i barierę krew-mózg. Ten stan rzeczy stwarza stres egzogenny, który z kolei powoduje poważne zaburzenia snu.

- Tu SleepBox może ci pomóc. Urządzenie tworzy bowiem pole informacyjne, które równoważy skutki zanieczyszczenia elektromagnetycznego i wywołując relaksujący efekt  bez jakichkolwiek szkodliwych skutków ubocznych. Człowiek lepiej śpi i budzi się wypoczęty.
Wyśpij się lepiej niż do tej pory


- Czy masz trudności z zaśnięciem?

- Czy Twój sen nie jest wystarczająco głęboki?

- Czy budzisz się często w nocy i długo potem nie możesz zasnąć?


Istnieje rozwiązanie holopatyczne


Jeśli chcesz lepiej spać – skorzystaj z pomocy urządzenia o nazwie SLEEPBOX.

To jedyne w swoim rodzaju urządzenie może pomóc Ci polepszyć w naturalny sposób jakość snu.

8 z 10 użytkowników śpi znacznie lepiej i głębiej.


SLEEPBOX jest poręcznym, elektronicznym urządzeniem wyprodukowanym przez austriacką firmę QuintSysteme dla człowieka żyjącego w świecie XXI wieku.
Budząc się wypoczętym, człowiek łatwiej koncentruje się na wykonywanej pracy zawodowej, w szkole, na uniwersytecie... Śpiąc zdrowo osiąga się lepsze wyniki w krótszym czasie.


SLEEPBOX wspiera proces odnowy biologicznej pomagając lepiej spać. Urządzenie to wytwarza bardzo słaby szum elektromagnetyczny łagodząc stres
i wywołując w ten sposób pozytywny efekt uboczny jakim jest relaks.

Leżący stale pod poduszką SLEEPBOX dba po prostu o lepszą jakość snu.

Także będąc na wakacjach ludzie chcą się dobrze wyspać. Ostatnimi czasy zdarza się, że w hotelach silny wpływ wywiera na gości Wi-Fi-smog.
SLEEPBOX wytwarza harmonizującą organizm i odprężającą
„energetyczną chmurkę"

* * * * * * *

Zadowolenie ze snu*

*) Zadowolenie ze snu
Całkowita satysfakcja ze snu podwoiła się z 34% do 68% po 2 tygodniach stosowania.

Wielu użytkowników zgłasza bardziej intensywne sny i stwierdza polepszenie się stanu samopoczucia w ciągu dnia
*) Źródło: Quintsysteme GmbH, 2016, N = 23SLEEPBOX – rozwiązanie holopatyczne

Działanie urządzenia Sleepbox jest przekonujące


Badanie aplikacji wykazało, że osoby korzystające z urządzenia SleepBox, już po kilku dniach stosowania zasypiają łatwiej
i śpią spokojniej.

Istotne postępy zostały stwierdzone jeśli chodzi o następujące parametry:
zakłócenie fazy zasypiania, za wczesne przebudzenie się,
osłabienie wydajności pracySLEEPBOX stworzono w oparciu o podstawowe koncepcje bioenergetyczne.

SleepBox to nowość na rynku świata jeśli mowa o  problemach związanych ze szkodliwym dla zdrowia działaniem zanieczyszczenia natury elektromagnetycznej (elektrosmog).


W związku z powyższym system energetyczny ludzkiego organizmu - meridiany znane nam z akupunktury - zostają zoptymalizowane i doprowadzone do równowagi z pomocą specyficznych wzorców częstotliwości, tzw. bio-informacji. Dzięki temu powstaje reakcja łańcuchowa: ludzkie ciało może łatwiej radzić sobie ze szkodliwymi wpływami środowiskowymi i wszelkiego rodzaju impulsami stresującymi, w następstwie czego człowiek czuje się bardziej komfortowo i spokojnie, a objawy stresu znikają. Ta bioenergetyczna zasada jest powszechnie znana. Różne komplementarne i informacyjne metody medyczne (jak np. kinezjologia, homeopatia, akupunktura) już od dawna z powodzeniem posługują się pozytywnymi informacjami.


SLEEPBOX bazuje na tej właśnie użytecznej metodzie postępowania. Urządzenie to zawiera bioenergetyczne informacje w postaci cyfrowo przechowywanego widma wibracyjnego (oscylacyjnego) wybranych minerałów i ziół leczniczych zebraliśmy specjalnie w celu pobudzenia uczucia odprężenia i zmniejszenia stresu, a także w celu bioenergetycznego skompensowania wszechobecnego dziś elektrosmogu (smog elektromagnetyczny).


SLEEPBOX generuje słaby szum elektromagnetyczny o kilkucentymetrowym zasięgu nakładając nań przechowywane w nim bioinformacje

To słabe pole służy tu jako „środek transportu” (medium nośne) – fala po której ślizgają się korzystne dla zdrowia informacje. Jest to rodzaj energetycznego surfingu informacyjnego. Metoda całkowicie nieinwazyjna.  
Tym sposobem stwarza się pozytywne energetycznie środowisko, które otula śpiące ciało. Tym samym wywołane jest uczucie naturalnego odprężenia, relaksu i wewnętrznego spokoju, co pomaga wejściu w fazę zdrowego snu.Naciśnij na przycisk i śpij lepiejObsługa urządzenia SleepBox

1/ Nacisnąć przycisk [1]. SleepBox potwierdza naciśnięcie przycisku krótkim sygnałem, ale nie należy jeszcze zdejmować palca z przycisku, lecz...

2/ przez następne 2 sekundy trzeba nań naciskać aż usłyszymy długi sygnał. Teraz można zdjąć palec z przycisku. SleepBox można już nastawić na pożądany czas trwania programu.

3/ Naciskać w celu nastawienia pożądanego czasu trwania programu przycisk [1] tak często, aż ustali się pożądany czas trwania programu. Możemy wybrać sobie między czasem trwania programu 1 godzinę, 2 godziny, 4 godziny, 8 godzin albo 12 godzin.

4/ Po ustawieniu pożądanego czasu trwania programu, po 2 sekundach SleepBox włącza program automatycznie. Usłyszymy dwa sygnały dźwiękowe i zaświeci się lampka kontrolna [2] i będzie mrugać
w rytmie co 3 sekundy.

5/ Teraz SleepBox należy położyć pod poduszkę.

6/ Po upływie czasu ustawionego programu, SleepBox wyłączy się automatycznie.

UWAGA: Tryb "12 godzin" oznacza "nieograniczony czas odtwarzania"; nastawione w ten sposób urządzenie nie wyłącza się automatycznie.

Wyłączanie:
Po upływie czasu ustawionego programu, SleepBox wyłączy się automatycznie. Oczywiście możemy urządzenie wyłączyć w każdej chwili ręcznie przyciskając przycisk [1] tak długo, aż zaświeci się lampka kontrolna bateryjki [3]. W tym momencie należy przestać naciskać na przycisk [1]. SleepBox jest wyłączony.

Zasilanie:
Urządzenie SleepBox zasilane jest baterią. W żadnym wypadku nie należy podłączać do niego zewnętrznego zasilacza sieciowego.
Bateryjkę 1,5 V (Typ AAA) należy  umieścić w przeznaczonej do tego celu w tylnej części urządzenia wnęce. Proszę pamiętać o poprawnym położeniu. Na dnie wnęki znajduje się ułatwiający to diagram.
Nowa bateria alkaliczna wystarczy na około 20 godzin
(oczywiście w zależności od jakości baterii). Gdy bateria jest już słaba, zaczyna mrugać lampka kontrolna [3]. W zależności od jakości baterii można liczyć na działanie urządzenia przez jeszcze godzinę lub nawet dwie. Potem SleepBox automatycznie się wyłączy. Ze względów środowiskowych zalecamy używanie bateryjek, które można doładowywać. Sposób użycia


SLEEBOX  działa przy użyciu standardowej baterii lub baterii (AAA)[1].


Sposób użycia jest prosty:

- włączamy urządzenie

- wybieramy czas działania

   (zwykle 4 godziny na noc) i

- kładąc się do łóżka kładziemy pod je pod

   poduszkę.


Zasięg = kilka centymetrów. Twój partner/partnerka w dwuosobowym łóżku znajduje się więc poza zasięgiem urządzenia.


Wprawdzie niepożądane działanie na organizm nie jest znane, radzimy ze względów ogólnie prewencyjnych nie używać urządzenia w okresie ciąży ani kłaść go pod poduszkę dziecka do 5 lat.


Nowa bateria alkaliczna wystarczy na około 20 godzin + 5 dni.

Ponieważ zastosowano tu technologię cyfrową, przechowywane w urządzeniu widma częstotliwości pozostają w nim na stałe bez uszczerbku dla ich jakości (tak jak i w innych urządzeniach holopatycznych, np. QuintStick* albo QuintPlug**). A więc nawet po upływie wielu lat dysponujesz - tak jak pierwszego dnia - wciąż tą samą, oryginalną częstotliwością.Działanie

Jak wynika z przeprowadzonych przez nas wewnętrznych badań, testowani uczestnicy już po kilku dniach stosowania urządzenia stwierdzali, że ich sen subiektywnie się polepszył, był o wiele głębszy i że czują się bardziej odprężeni. Ogólne zadowolenie ze snu podwoiło się po 2 tygodniach stosowania urządzenia - z 34% na 68%. Wielu uczestników donosi o bardziej intensywnych snach i zwiększenie dobrego samopoczucia nadal podczas dnia.[2]


Badania naukowe potwierdzają skuteczny tryb działania

Przeprowadzenie podwójnie ślepej próby ze 120 zdrowymi ochotnikami potwierdzają działanie urządzenia SleepBox.

Już 4-tygodniowe używanie wystarczyło, aby znacznie zwiększyć u uczestników – wymierzalnie i statystycznie - parametr "żywotnośći".


Vitalität - witalność
Mit Box    - z urządzeniem  SleepBoxOhne Box - bez urzadzenia Sleep Box (plecebo)
[Źródło: Studium Uniwersytetu Wiedeńskiego, Wydział Psychologii, 2009]


   SleepBox to produkt z półki Wellness, a więc nie nadaje się do leczenia chorobowych zaburzeń snu jak np. spowodowanych uszkodzeniem mózgu. Dlatego korzystanie z urządzenia o nazwie Quint S Sleepbox nie może zastąpić leczenia w sensie akademickim.Wellness jest określeniem używanym w znaczeniu zapewnienia stanu zdrowej równowagi umysłu, ciała i ducha człowieka.Chodzi tu o stan ogólnego, dobrego samopoczucia.Wellness można również określić jako stan równowagi organizmu, który świadomie utrzymywany powoduje, że organizm nie popada w stan przemęczenia (burn out syndrom), w stan depresyjny lub chorobowy.


Nasza filozofia

Od 1994 roku zajmujemy się przechowywaniem i przetwarzaniem cyfrowych drgań substancji oraz możliwości ich bioenergetycznego zastosowania. Tę metodę nazwaliśmy holopatią. Postępowanie to stanowi podstawę produkcji wszystkich naszych innowacyjnych urządzeń. Medycyna holopatyczna jako system terapeutyczny przeznaczony jest do profesjonalnego stosowania (QuintStation) i jest stosowany z powodzeniem w setkach gabinetów terapeutycznych w UE. W urządzeniu SleepBox zebraliśmy nasze duże długoletnie doświadczenia w tej dziedzinie technologii i w zakresie stosowania cyfrowych widm substancji w celu wywołania uczucia odprężenia i zredukowania stresującego organizm obciążenia.

Ta unikalna technologia umożliwi Ci – w naturalny sposób, bez potrzeby zażywania środków chemicznych - zdrowiej spać i wstać z rana wypoczętym.

Wasz
Dr n. med. Christian Steiner

Kierownik Rozwoju Produktu

 

Dane techniczne

Typ
SleepBox
Tryb działania
praca ciągła
Zabezpieczenie
IP20
Zużycie prądu
< 50 Ma
Moc wejściowa
< o,1 W
Przetwornik C/A
16 Bit,
dyskretyzacja 44,1kz
Zakres temperatury
-20˚C do 60˚C
w użyciu 0˚do 40˚C
Wilgotność
0% do 90%
Waga
ok. 38g (z baterią)
Wymiary
65 x 40 x 15 mm
C€*
-

*Znak C€ (Conformité Européenne) umieszczone na wyrobie jest deklaracją producenta, że oznakowany produkt spełnia wymagania dyrektyw tzw. "Nowego Podejścia" Unii Europejskiej (UE).

Dyrektywy te dotyczą zagadnień związanych z bezpieczeństwem użytkowania, ochroną zdrowia i ochroną środowiska, określają zagrożenia, które producent powinien wykryć i wyeliminować.
Producent oznaczając swój wyrób znakiem *CE deklaruje, że wyrób ten spełnia wymagania wszystkich odnoszących się do niego dyrektyw.Nota bene: Niemiecki biofizyk, profesor Fritz-Albert Popp odkrył, że molekuła DNA jest drgającym systemem – tak zwanym harmonicznym oscylatorem – oraz że jego częstotliwość rezonansowa [własna] wynosi około 150 megaherców.38

Większość dzisiejszych sieci telefonicznych wysyła w obszarze drgań, które odpowiadają harmonijnym górnym falom 150 megaherc. To znaczy, że fale elektromagnetyczne, które opuszczają antenę telefonu komórkowego, wprowadzają nasze dziedziczne molekuły w wibrację!

Jak wynika z najnowszych przeprowadzonych badań przez Piotra Garjajewa39 i jego zespół, DNA stanowi nie tylko nadajnik i odbiornik elektromagnetycznego promieniowania (które jest formą energii), lecz także odbiera zawarte w tym promieniowaniu informacje i interpretuje je dalej. DNA jest więc wysoce skomplikowanym, interaktywnym biochipem operującym na bazie światła, który do tego jest zdolny rozumieć ludzką mowę.

Jak z tego wynika, z pomocą genetyki fal można przeprowadzać zmiany genetyczne omijając znane niebezpieczeństwa jakie niesie konwencjonalna technika genetyczna. Może to np. oznaczać, że można reperować defekty genetyczne, pobudzać komórki rakowe do samouzdrowienia itd.

Środkiem leczniczym nie jest w tym przypadku lekarstwo, lecz informacja, zaś aby otrzymać potrzebną nam informację uzdrawiającą, wcale nie trzeba przez długie lata odcyfrowywać kodów genetycznych, lecz można posługiwać się normalnymi zdaniami ludzkiej mowy.38 Fosar/Bludorf: Vernetzte Intelligenz (Rozgałęziona sieć inteligencji)

39 Rosyjski biolog molekularny dr Piotr P. Garjajew jest członkiem Rosyjskiej Akademii Nauk w Moskwie, członkiem New York Academy of Science (Nowojorskiej Akademii Nauk) oraz kierownikiem Wave Genetics Inc w Toronto, Kanada
[1]Ze względów ekologicznych i ochrony środowiska, zaleca się stosowanie ponownie ładowanych baterii.

[2]Badania w których brało udział 23 uczestników przeprowadzone przez austriacką firmę QuintSysteme w 2015 roku


5 komentarzy:

 1. Wszelkie dodatkowe informacje udzielane są drogą mailową: roman.nacht@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 2. witam;proszę o podanie ceny urządzenia...
  pozdrawiam...

  OdpowiedzUsuń
 3. Gdzie to mozna kupic...i jaki jest tego koszt...

  OdpowiedzUsuń
 4. Gdzie to mozna kupic...i jaki jest tego koszt...

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak wyżej: Wszelkie dodatkowe informacje udzielane są drogą mailową: roman.nacht@gmail.com

  OdpowiedzUsuń